O nas

Endorfina Fitness Club to miejsce, które stworzyliśmy z zamiłowania do fitnessu i pracy z ludźmi.

Dla nas fitness nie jest codziennie monotonnie wykonywaną pracą, to nasza pasja i sposób na życie, który pozwala nam się rozwijać i doskonalić siebie z pożytkiem dla innych.

Wykorzystując nasze doświadczenie i zdobytą wiedzę, chcielibyśmy przyczynić się do miłego i aktywnego spędzenia czasu z korzyścią dla Waszego zdrowia i samopoczucia.

Dzięki wyjątkowej atmosferze która panuje w klubie, każdy uczestnik zajęć nie będzie już kojarzył ćwiczeń z żmudnym i nieprzyjemnym zmęczeniem, a jedynie ze zrozumiałym i celowym wysiłkiem, radością, owocnie spędzonym czasem i ogromną satysfakcją z własnych osiągnięć.

Naszym priorytetem jest zadowolenie klienta, który pod okiem wykwalifikowanego prowadzącego będzie mógł dążyć do osiągnięcia wyznaczonego celu.

W naszym klubie zapewniamy:

- Wykwalifikowaną kadrę;
- Wysoki poziom zajęć;
- Zróżnicowaną ofertę;
- Indywidualne podejście dla każdego klienta;
- Komfort i bezpieczeństwo wykonywanych ćwiczeń;
- Miłą klubową atmosferę.
 
Pamiętaj każdy trening to dobra inwestycja w siebie.
 
Serdecznie zapraszamy :)
 

Nasza Kadra

Patrycja Skorzus-Jonczyk jestem absolwentką Akademii Wychowania Fizycznego w Katowicach, studia ukończyłam w 2013r. z tytułem magistra na kierunku fizjoterapia.

Certyfikaty, licencje i dodatkowe szkolenia:

- Instruktor rekreacji ruchowej - nowoczesne formy gimnastyki-instruktor fitness: Akademia Wychowania Fizycznego w Katowicach;

- Instruktor Step & Aerobic: International Fitness & Aerobic Academy (IFAA) - Licencja "B";

- Instruktor Pilates I i II stopnia: Euro Fitness School z Daniela Pignata;

- Instruktor deepWork: Euro Fitness School z Jannie Lindeque;

- Instruktor i uczestnik wielu warsztatów Whan gwan Dance hall Fitness Clas z Agnieszka Bota;

- Szkolenie Power Dumbel International Fitness & Aerobic Academy

- Szkolenie Step Special International Fitness & Aerobic Academy (IFAA) z Agnieszka Bota;

- Szkolenie z zakresu Treningu Funkcjonalnego z Euro Fitness School z Taras Klimov;

- Szkolenie Mental Body z Euro Fitness School Marta Wawszczyk;

- Szkolenie Bosu Balance Trainer z Euro Fitness School Zuzanna Svikowa;

- Szkolenie z zakresu Treningu Funkcjonalnego z Lorenzo SOMMO;

- Odbyty kurs masażu I stopnia o profilu rozszerzonym: Centrum Szkoleniowe "Heros" Katowice.

- szkolenie dla fizjoterapeutów z zakersu Kinesio Taping K1 & K2: KINESIO POLSKA

...kocham pracę z ludźmi uwielbiam gdy podczas zajęć dochodzi do wymiany energii. Pragnę się z Wami dzielić moją niespożytą energią. Nie obiecuję, że na zajęciach będzie łatwo, że ćwiczenia nie sprawią Ci trudności i że wymarzony cel osiągniesz w tydzień. Za to jestem w stanie Ci zagwarantować, że będę Cię motywować i wspierać, będę pilnować, aby wszystkie wykonywane przez Ciebie ćwiczenia były poprawne technicznie. Wskażę Ci drogę do osiągnięcia celu podczas której będę wymagająca, czasem może się zdarzyć, ze będę krzyczeć, jednak to wszystko po to by zmotywować Cię jeszcze bardziej. Podczas każdego treningu walczę razem z Tobą, to Ty mobilizujesz mnie żeby cały czas się szkolić i rozwijać by być coraz lepszym. Dla mnie najlepszą nagrodą jest Twój uśmiech.

Dawid Jonczyk jestem absolwentem Wyższej Szkoły Pedagogicznej w Warszawie, którą ukończyłem w 2008 r. z tytułem magistra na kierunku pedagogika resocjalizacyjna na wydziale Nauk Społeczno-Pedagogicznych w Katowicach. W 2015 roku ukończyłem studia podyplomowe w Śląskiej Wyższej Szkole Medycznej na kierunku Dietetyka i praktyka planowania żywności. Od najmłodszych lat jestem związany z aktywnością fizyczną i sportem, wśród dyscyplin, które uprawiałem amatorsko można wymienić min. kulturystykę, sporty siłowe, pływanie, boks, tenis stołowy, w ostatnim czasie więcej uwagi poświęciłem nowej dyscyplinie, która przyszła do nas z za oceanu, a mianowicie chodzi o crossfit. W 2013 r. na międzynarodowych zawodach Straży Pożarnej FCC i TFA w Toruniu spośród ponad 300 najtwardszych strażaków ;P zdobyłem pierwsze miejsce na zawodach współtowarzyszących organizowanych przez Reebok Fitness Heroes w CROSSFICIE. W 2016 roku na tych samych zawodach pożarniczych zdobyłem 2 miejsce w CROSSFICIE. Uwielbiam aktywnie spędzać czas, jeżdżę na rowerze, rolkach, łyzwach, nartach, biegam oraz kocham wędrówki po górach. Na co dzień zasilam szeregi Państwowej Straży Pożarnej. Jestem osobą otwartą i chętną do pomocy lubię pracę z ludźmi, z chęcią służę swoim doświadczeniem oraz zdobytą wiedzą.

Ukończone szkolenia:

- Instruktor sportu – dyscyplina pływanie: Akademia Wychowania Fizycznego w Katowicach - 2012 rok.

- Instruktor rekreacji ruchowej – Trener Personalny: Górnośląska Wyższa Szkoła Handlowa w Katowicach - 2013 rok.

- Szkolenie Trening Funkcjonalny - Euro Fitness School - Marta Wawszczyk 2014 rok

- Pilates Matwork I - Euro Fitness School - Maximilian Stohr 2016 rok

- Pilates Matwork II - Euro Fitness School - Maximilian Stohr 2017 rok

- Pilates Matwork III - Euro Fitness School - Maximilian Stohr 2018 rok

- Kurs płetwonurka P1, CMAS: Baza nurkowa „Koparki” Jaworzno 2013 rok.